apartament 34 - Szczecinek
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
apartament 34
Szczecinek 34 Polna apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt apartament 34 położony jest w miejscowości Szczecinek. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Cerkiew Świętej Trójcy – 1, 4 km, Zamek Książąt Pomorskich – 1, 9 km, Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny – 1, 9 km.
W naszej ofercie m. in. : parking, prywatny parking, dostęp do Internetu, zwierzęta domowe są akceptowane, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, Wi-Fi, całkowity zakaz palenia, parking na miejscu, bezpłatny parking, bezpłatne Wi-Fi.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.Dostępne pokoje:
Apartament 3 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 45 mkw).
Szczecinek