Na Skraju Szlaków - Sernetki
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
Na Skraju Szlaków
Sarnetki 1B 16-506 Sernetki Polska domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
FR
10.0/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
FR
10.0/10
Plac zabaw
Wi-Fi
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Taras słoneczny
Miejsce na ognisko
Sauna
Taras
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Bezpłatny parking
Gaśnice
Sprzęt do badmintona
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Parking
Sprzęt do grillowania
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Całkowity zakaz palenia
Pokoje rodzinne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Gry planszowe / puzzle
Dostęp do Internetu
Meble ogrodowe
Piesze wycieczki
Ogród
Prywatny parking
Miejsce na piknik
Zwierzęta domowe są akceptowane
Czujnik dymu
Pokoje dla niepalących
Parking na miejscu
Bezpłatne Wi-Fi
Ogrzewanie
Jazda na rowerzepoza obiektem
Obiekt Na Skraju Szlaków położony jest w miejscowości Sernetki i oferuje ogród, taras oraz sprzęt do grillowania. Na miejscu zapewniono też bezpłatne Wi-Fi, a Goście mogą podziwiać widok na ogród. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze, dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (2), kuchnię z lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem, suszarką do włosów oraz pralką. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Na Skraju Szlaków oferuje saunę. Obiekt Na Skraju Szlaków oferuje wypożyczalnię rowerów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Puszcza Augustowska – 24 km, PKP Augustów – 31 km.
Doba hotelowa od godziny 18:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. This holiday homes special feature is the fireplace. Featuring 2 bedrooms, this holiday home offers 1 bathroom with a shower, a seating area and terraceyou can relax. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Among the room amenities are a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area as well as an outdoor dining area and garden views. The unit has 3 beds. Dom wakacyjny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
