Apartament Międzyzdroje 2 osoby - Centrum Międzyzdrojów - Międzyzdroje
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
Apartament Międzyzdroje 2 osoby - Centrum Międzyzdrojów
Międzyzdroje 17 Światowida apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.4/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.4/10
Całkowity zakaz palenia
Parking w garażu
Dostęp za pomocą kluczy
Bezpłatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Sklep na miejscu
Winda
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Prywatny parking
Parking
Taras słoneczny
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Dostęp za pomocą karty
Zwierzęta domowe są akceptowane
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Dostęp do Internetu
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Parking na miejscu
Ogrzewanie
Taras
Zamykane szafki
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Płatne Wi-Fi
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Wi-Fi
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pokoje dla niepalących
Obiekt Apartament Międzyzdroje 2 osoby - Centrum Międzyzdrojów oferuje balkon oraz widok na miasto. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Świnoujście – około 16 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 300 m znajduje się Plaża w Międzyzdrojach.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), aneks kuchenny z lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem, suszarką do włosów oraz pralką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Zdrojowy – 22 km, Baltic Park Molo Aquapark – 22 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment comes with 1 bedroom, a kitchenette and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with city views, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 29 mkw.
