Podwale - Łańcut
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
Podwale
9 Podwale 37-100 Łańcut Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Bezpłatny parking
Dostęp za pomocą kluczy
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Klimatyzacja
Dostęp do Internetu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Ogrzewanie
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wi-Fi
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Całkowity zakaz palenia
Plac zabaw
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości
Obiekt Podwale, położony w miejscowości Łańcut, oferuje takie udogodnienia, jak bezpłatne Wi-Fi oraz telewizor z płaskim ekranem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Łańcucie – 500 m, Centrum handlowe Nowy Świat – 19 km. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Podziemna trasa turystyczna ( 18 km), Muzeum Zamkowe w Łańcucie ( 700 m).
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano balkon, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park im. W. Szafera – 16 km, Biuro Wystaw Artystycznych – 17 km. Lotnisko Lotnisko Rzeszów-Jasionka znajduje się 25 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. The well-equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment has a washing machine, flat-screen TV, garden views, as well as chocolate for guests. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 26 mkw.
