Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguApartament Mila z dużym tarasem i miejscem parkingowym - Kołobrzeg
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
Apartament Mila z dużym tarasem i miejscem parkingowym
Kołobrzeg Bałtycka 6 5 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Spa/wellness
Parking
Udogodnienia
Plac zabaw
Rozmawiamy
RU
8.9/10
RU
Obiekt Apartament Mila z dużym tarasem i miejscem parkingowym położony jest w miejscowości Kołobrzeg i oferuje balkon, ogród oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 1,8 km. Obiekt zapewnia centrum fitness oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 1,7 km znajduje się Plaża Ouest.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Apartament Mila z dużym tarasem i miejscem parkingowym obejmuje saunę i łaźnię hammam. Obiekt Apartament Mila z dużym tarasem i miejscem parkingowym oferuje plac zabaw.
W pobliżu obiektu Apartament Mila z dużym tarasem i miejscem parkingowym znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Molo w Kołobrzegu i Latarnia morska w Kołobrzegu. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 103 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The sauna is the standout feature of this apartment. Boasting a private entrance, this apartment also includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchenette, which has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with city views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
prywatny parking
centrum fitness
czujnik dymu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
ogrzewanie
bezpłatny parking
całkowity zakaz palenia
ogród
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
plaża
pokoje dla niepalących
pokoje rodzinne
plac zabaw dla dzieci
wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
łaźnia turecka / parowa
dostęp do Internetu
udogodnienia dla niepełnosprawnych
kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
sauna
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Wi-Fi
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
monitoring wokół obiektu
bezpłatne Wi-Fi
taras
parking
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
winda
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
parking na miejscu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji



















