Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w Kołobrzegu2HomeRent Madera - Kołobrzeg
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
2HomeRent Madera
Kołobrzeg Bałtycka 6B/14 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.4/10
Obiekt 2HomeRent Madera położony jest w miejscowości Kołobrzeg i zapewnia prywatną plażę, centrum spa i odnowy biologicznej oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 1,8 km. Obiekt zapewnia centrum fitness oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 1,7 km znajduje się Plaża Ouest.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt 2HomeRent Madera oferuje saunę. Na terenie obiektu 2HomeRent Madera znajduje się plac zabaw.
W pobliżu obiektu 2HomeRent Madera znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Molo w Kołobrzegu i Latarnia morska w Kołobrzegu. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 103 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and an oven. The apartment features parquet floors, a seating area with a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a tea and coffee maker, as well as a dining area. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Możliwe wystawienie faktury
dostęp do Internetu
centrum fitness
parking w garażu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
parking
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
plaża
Płatności bezgotówkowe są możliwe
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
zwierzęta domowe są akceptowane
pokoje dla niepalących
bezpłatny parking
spa i centrum odnowy biologicznej
sauna
prywatna plaża
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
ogrzewanie
prywatny parking
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
plac zabaw
winda
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
parking na miejscu
całkowity zakaz palenia
wino / szampan
Wi-Fi
bezpłatne Wi-Fi
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
plac zabaw dla dzieci
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie



















