Zobacz atrakcje w okolicy:
Wilczy SzaniecMazurolandia i Park Miniatur Warmii i MazurRyńskie Zbiory MuzealneDom Mazurski Wiatrak - Giżycko
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
Dom Mazurski Wiatrak
Sterlawki Male 8 11-500 Giżycko Polska domki letniskowe i całoroczne
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.0/10
Sprawdź dostępność
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.0/10
Dom z 3 sypialniami. This holiday home features a fireplace. This spacious holiday home comprises 1 living room, 3 separate bedrooms and 3 bathrooms with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also provides a seating area and a flat-screen TV. The unit offers 6 beds. Dom wakacyjny - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 200 mkw.
Obiekt Dom Mazurski Wiatrak położony jest w miejscowości Giżycko w regionie warmińsko-mazurskie i oferuje balkon. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 34 km znajduje się Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (3), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także kilka łazienek (3) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród.
Na terenie obiektu Dom Mazurski Wiatrak znajduje się plac zabaw i sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Boyen – 8,7 km, Wioska Indiańska – 16 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 95 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Czujnik dymu
Możliwe wystawienie faktury
Całkowity zakaz palenia
Taras
Plaża
Pokoje dla niepalących
Pokoje rodzinne
Meble ogrodowe
Bezpłatny parking
Prywatny parking
Parking
Ogrzewanie
Gaśnice
Ogród
Plac zabaw dla dzieci
Parking na miejscu
Sprzęt do grillowania
Leżaki lub krzesełka plażowe
Zwierzęta domowe są akceptowane
Pokój gier
Miejsce na ognisko
