Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża Przymorze Gdańsk PrzymorzeUjście Potoku Oliwskiego Gdańsk JelitkowoPark Jelitkowski Gdańsk JelitkowoErgo Arena SopotHipodrom SopotPark Hestii SopotPlaża Gdańsk JelitkowoPark Sopockie Błonia SopotPark linowy dla dzieci SopotRybackie Mini Muzeum w Sopocie i Przystań Rybacka SopotLasy Sopockie - Trójmiejski Park Krajobrazowy SopotPark Południowy imienia Marii i Lecha Kaczyńskich SopotDeptak Monte Cassino - Monciak SopotKrzywy Domek SopotOpera Leśna SopotLatarnia Morska w SopociePijalnia Wód Solankowych SopotSkwer Kuracyjny SopotMolo SopotPlaża SopotKoliber by 3City Rentals - Gdynia
Wspieraj polską turystykę i wybierz się na wczasy w kraju. Sprawdź wolne miejsca i zaplanuj udany wypoczynek nad morzem, w polskich górach czy na mazurach. Komfortowe pokoje, przytulne apartamenty lub dobrze wyposażone domki letniskowe i całoroczne. Wszystko na miarę Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. Oferta noclegów blisko morza, jezior, szlaków turystycznych, w ustronnym, spokojnym miejscu, ale też w centrum i blisko licznych atrakcji. Sprawdź i zrób rezerwacje online! Nie zwlekaj.
Koliber by 3City Rentals
Gdynia 139 Świętojańska 114A, piętro 4 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
JA
6.6/10
JA
Obiekt Koliber by 3City Rentals położony jest w dzielnicy Wzgórze Świętego Maksymiliana w miejscowości Gdynia. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża miejska w Gdyni – 1,6 km, Plaża Redłowska – 1,9 km, Ulica Świętojańska – niecały kilometr. Goście zatrzymujący się w apartamencie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano kilka sypialni (2) oraz łazienkę (1) z suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne.
W pobliżu obiektu Koliber by 3City Rentals znajdują się liczne atrakcje, takie jak Centrum handlowe Batory, Dworzec PKP Gdynia Główna i Muzeum Marynarki Wojennej. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 25 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. This apartment features 2 bedrooms, a kitchen and 1 bathroom with a hairdryer. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment has a washing machine, heating and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 31 mkw.
pokoje dla niepalących
dostęp do Internetu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
pokoje rodzinne
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
zwierzęta domowe są akceptowane
całkowity zakaz palenia
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
parking
parking na miejscu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
bezpłatne Wi-Fi
Płatności bezgotówkowe są możliwe
bezpłatny parking
plaża
Wi-Fi



















